O nas

dzieci mają frajdę na piłkachW naszej sali zabaw stawiamy na domową atmosferę, czystość i bezpieczeń­stwo.

Sala zabaw ”FRAJDA” jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat. To znakomity sposób na radosne i bezpieczne wypełnienie czasu naszych milusińskich, a jednocześnie moment wytchnienia dla ich opiekunów.

Zabawa w naszej sali rozwija sprawność ruchową, wyobraźnię i jest doskonałym miejscem do nawiązywania nowych kontaktów. W znaczącym stopniu przyczynia się do prawidłowego rozwoju odwiedzających nas pociech.

Maluchy mogą bawić na miękkim podłożu, korzystając ze zjeżdżalni, mini basenu, trampoliny, bujaków, jeździków, mini domku oraz zabawek.

Starszaki mają do dyspozycji szereg atrakcji takich jak trampolina, dwupoziomowy labirynt z przeszkodami, gdzie mogą dać upust swojej energii, dwie zjeżdżalnie, jedna rurowa, basen z piłkami, tunel i inne niespodzianki. Po prostu eldorado, kulki i bajkowy land dla dzieci z Koszalina i okolic.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza sala zabaw stała się ulubionym i niezapomnianym miejscem. Poprzez wykwalifikowaną kadrę jesteśmy otwarci na potrzeby zarówno dzieci, jak i rodziców.

Serdecznie zapraszamy!

FRAJDA