dzieci mają frajdę na piłkachW naszej sali zabaw stawiamy na domową atmosferę, czystość i bezpieczeń­stwo.

Jesteśmy salą zabaw dla dzieci, która posiada certyfikat wydany przez CKPZ (Centrum Kontroli Placów Zabaw).

Nasza sala zabaw istnieje od grudnia 2009 roku. Był to dla nas owocny czas. Zdobyliśmy tytuł „MIEJSCA PRZYJAZNEGO RODZINIE” – zajęliśmy pierwsze miejsce pokonując takich rywali jak Multikino, Sportową Dolinę, sklepy Deichmann i Humanic, Bibliotekę nr 4, apteki, przychodnię dziecięcą przy ul. Monte Cassino, Misiową Dolinę.

Parkowa sala zabaw ”FRAJDA” jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat. To znakomity sposób na radosne i bezpieczne wypełnienie czasu naszych milusińskich, a jednocześnie moment wytchnienia dla ich opiekunów.

Zabawa w naszej sali rozwija sprawność ruchową, wyobraźnię i jest doskonałym miejscem do nawiązywania nowych kontaktów. W znaczącym stopniu przyczynia się do prawidłowego rozwoju odwiedzających nas pociech.

Maluchy mogą bawić na miękkim podłożu, korzystając ze zjeżdżalni, mini basenu, trampoliny, bujaków, jeździków, mini domku oraz zabawek.

Starszaki mają do dyspozycji szereg atrakcji takich jak trampolina, dwupoziomowy labirynt z przeszkodami, gdzie mogą dać upust swojej energii, duże zjeżdżalnie, duży basen z piłkami, tunel i inne niespodzianki. Po prostu eldorado, kulki i bajkowy land dla dzieci z Koszalina i okolic.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza sala zabaw stała się ulubionym i niezapomnianym miejscem. Poprzez wykwalifikowaną kadrę jesteśmy otwarci na potrzeby zarówno dzieci, jak i rodziców.

Serdecznie zapraszamy!

Adres

FRAJDA
Parkowa Sala Zabaw Dla Dzieci

ul. Zwycięstwa 106-108
(wjazd od ulicy Andersa)
75-011 Koszalin

Cennik

1h - 10 zł
1/2 h - 5 zł

Urodziny

2h zabawy urodzinowej
to koszt 20 zł